Tiina Shein

Turunduse ja kommunikatsioonijuht

Lennundus on põnev maailm, kus ühest küljest toimub 24/7 palju põnevaid ja kriitilisi asju, kuid teisest küljest on valdkond väga reguleeritud, tehniline ja konservatiivne. Turundusele tähendab see teistmoodi mõtlemist, kiiret reageerimist ja paindlikkust, kuna kõik tegevus on rangelt kontrollitud. Aga siiski on kvaliteet kõige tähtsam minu jaoks. Olen väga rahul meie koostööga, just seetõttu, et Smith Media suudab alati pakkuda parimat kvaliteeti ja nad on alati meiega ühel lehel – kiired ja kvaliteetsed.

Are Tallmeister

Projektijuht

Sündmuskorralduses ootab klient fotograafilt põhiliselt 3 asja: hästi tabatud emotsioone ja kaadreid, professionaalset pilditöötlust ning kiiret galerii kätte saamist. Kõik selle te enda peole kutsudes ka saate. Olgu selleks kas eriilmeline suvepäev või talvine õhtukleidi sündmus. Elamuspank ja tema kliendid on rohkem kui rahul. Uute üritusteni!

Marelle Keskpalu

Kinnisvaramaakler

Majaomaniku otsesed sõnad olid: “Oeh, süda tilgub verd“ ja tal tekkis korra emotsioon, et nii ilusad pildid, et ei raatsi müüagi kodu enam. 😃
Seega ta jäi väga rahule, suur-suur aitäh Sulle veelkord!

Joshua James Viinalass

Tiimijuht / kinnisvaramaakler

Smith Medialt teenuse tellimine aitas tõsta minu enda professionaalsust - kliendi kodu oli ainult laupäeval võimalik pildistada ja fotograaf oli valmis tulema laupäeval pildistama. Nii mina kui ka klient jäime lõpptulemusega väga rahule. Soovitan soojalt!

Janika Toots

Lõuna-Eesti piirkonna juht / kinnisvaramaakler

Oleme aastaid koostööd teinud ja oleme alati jäänud tehtud tööga väga rahule. Kinnisvara fotod on väga kvaliteetsed ning töö teostamine olnud väga kiire.

Kerli Koha

Eesti hindamisteenuste juht

Minu jaoks on oluline, et fotograaf oleks avatud kliendiga koostööks. Smith Media on valmis kuulama ära kliendi mõtted, kuid samas andma parima tulemuse saavutamiseks head nõu ja tegema kompromisse. Tema pildid eristuvad teistest erilise lähenemisnurga ja väga hea fototöötluse poolest.